O mnie

Jestem księgową i kadrową z pasją.

Justyna Mąkosa - Pełna księgowość

Dzień dobry!

Mam na imię Justyna a praca księgowej jest moją pasją zawodową. Niestety, droga do odkrycia w sobie tej pasji, nie była łatwa. Skończyłam studia ekonomiczne, które dały mi niezbędną wiedzę teoretyczną. Praktykę zaczynałam klasycznie w biurach rachunkowych, gdzie zrozumiałam, że bycie traktowanym jako kolejny na liście, jest krzywdzące, nieefektywne a czasami szkodliwe dla klienta. Aby móc profesjonalnie i kompleksowo obsługiwać klientów, należy mieć dla nich czas. Żeby mieć czas, trzeba mieć kilku klientów, a nie kilkudziesięciu obsługiwanych przez jedną osobę.

Ten sposób podejścia gwarantuje równy czas i równą uwagę dla wszystkich. Księgowość, choć zajmuje się cyframi, to sam klient nie może być kolejną cyfrą na liście klientów.

Prace w biurach rachunkowych i firmach prywatnych były dla mnie czasem praktycznego wykorzystywania zdobytych umiejętności z zakresu księgowości oraz kadr i płac. Wieloletni staż i zdobyte doświadczenie zaowocowało pracą na stanowisku Samodzielnego księgowego oraz Specjalisty ds. kadr i płac. Swoje kompetencje poszerzałam poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach zakończonych uzyskaniem certyfikatów.

Jestem osobą bardzo dobrze zorganizowaną, otwartą i przedsiębiorczą. Mam dobrze rozwinięte umiejętności analityczne. Jestem pewna siebie i otwarta na nowe doświadczenie. Lubie myśleć i rozwiązywać problemy, których w księgowości nie brakuje.

Dokładność to moja mocna strona. W pracy księgowego wiele zadań wymaga cierpliwości, dlatego nauczyłam się skrupulatnie prowadzić rozliczenia, aby uniknąć błędów. Praca w szybkim tempie nauczyła mnie radzić sobie z emocjami i stresem.

Jeżeli więc szukasz obsługi księgowej na zupełnie nowym poziomie obsługi,  to skontaktuj się ze mną.

Zapoznaj się z moją ofertą usług księgowych

WIEDZA & DOŚWIADCZENIE

15 lat doświadczenia w księgowości

0 problemów rozwiązanych pozytywnie

0 godzin spędzonych na poszerzaniu wiedzy

0 uśmiechów od zadowolonych klientów

Zainteresowany współpracą?

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

    Zadzwoń i dowiedz się więcej

    +48 510 – 512 – 810

    Napisz maila lub skorzystaj z formularza

    [email protected]